Domov / Čitalniki / SDC-8TMF Naprava za odpiranje vrat s PIN kodo ali RFID čipom - 13.56 MHz

SDC-8TMF Naprava za odpiranje vrat s PIN kodo ali RFID čipom - 13.56 MHz
(ID artikla: 3494)

ODPIRANJE Z RFID ALI PIN KODO
Samostojna naprava za nadzor dostopa in odpiranje vrat s pomočjo brezstičnih kartic, obeskov ali PIN kode.

Ko vpišete PIN kodo ali prislonite registrirani RFID obesek, se sproži impulz, ki odpre elektromagnetno ključavnico in vam omogoči vstop v objekt.

Naprave SDC-8TMF imajo zelo kvalitetno izdelano kovinsko ohišje, so vodooporne (IP86) in s svojim elegantnim izgledom so primerne tudi za najbolj prestižne objekte.

Zaslon na dotik z osvetljenimi tipkami, vam bo omogočil enostaven vpis PIN kode tudi ponoči.

SDC-8TEW deluje z RFID čipi, ki delujejo na frekvenci 13,56 MHz. Najbolj primerni čipi za uporabo s to napravo so čipi tipa MIFARE® Classic ali kompatibilni čipi.

Za odpiranje vrat lahko uporabite RFID kartice, obeske, zapestnice in druge medije.

Vpišete lahko do 2000 uporabnikov in uporabnike je možno prenesti tudi na novo napravo.

Napravo je možno nastaviti, da deluje kot čitalnik, po protokolu Wiegand 26 in s tem lahko uporabljate enako napravo za vhod in izhod oziroma za odpiranje več vrat..

Za povpraševanje, ponudbo ali če imate kakšno vprašanje nam lahko pišete na info@mave.si ali pa pokličete na številko 041 884 124 in z veseljem vam bomo pomagali.
Cena/kos: 65,00 EUR (z DDV 79,30 EUR)
Status: Na zalogi
Dobava: 1-3 dni
ID artikla: 3494

Količina:

Skupaj:
65,00 EUR

Skupaj z DDV:
79,30 EUR
Dodaj v košarico
Imate posebne zahteve, potrebujete potisk?
Pošlji povpraševanje

OPIS

SDC-8TMF je zelo kvalitetno izdelana naprava za odpiranje elektromagnetnih ključavnic in je primerna za uporabo tudi na najbolj prestižnih objektih.

Vrata lahko odpirate s PIN kodo, RFID čipom ali kombinacijo obojega.

Po uspešni avtentikaciji se sproži kontakt na relejnem stikalu in s tem dobi elektronska ključavnica impulz, ki odpre vrata in omogoči vstop v objekt.

SDC-8TMF deluje z 13,56 MHz RFID čipi in najbolj primerni za uporabo so čipi tipa MIFARE® Classic ali kompatibilni čipi.

Naprava deluje tudi z drugimi čipi, ki so skladni s protokolom ISO14443, vendar ob registraciji shrani le 4 bajtno ID kodo, kar lahko povzroči, da se v primeru uporabe medijev s 7 bajtno kodo podvoji del kode in tako odpre vrata tudi uporabniku drugega čipa iz iste serije.  

Vpišete lahko do 2000 uporabnikov in uporabnike je možno prenesti tudi na novo napravo. Za prenos uporabnikov je potrebno medseboj povezati dve napravi preko podatkovnih vodnikov D0 in D1 ter sprožiti funkcijo za prenos.

Napravo je možno nastaviti, da deluje kot čitalnik, po protokolu Wiegand 26 in s tem lahko uporabljate enako napravo za vhod in izhod oziroma za odpiranje več vrat.

Tehnična specifikacija

Model: SDC-8TMF
Dimenzija: 86x86x20 mm
Napajanje: 12-24 V
Frekvenca: 13,56 MHz
Podprti čipi: MIFARE® Classic in kompatibilni
Ohišje: Kovinsko, vodotesno, IP68
Max število uprabnikov: 2000
Čas impulza na releju: 0-99 sekund
Max obremenite releja: 1A
Indikatorji: Led, piskač
Delovna temperatura: -40°C do 60°C
Vlaga: 10% do 90 %
Doseg branja čitalca: 2-5 cm
Razširitev: možnost priklopa dodatnega Wiegand čitalnika (ali Wiegand izhod)
Neto teža naprave: 300 g
Bruto teža našrave: 400 g


Za povpraševanje, ponudbo ali če imate kakšno vprašanje nam lahko pišete na info@mave.si ali pa pokličete na številko 041 884 124 in z veseljem vam bomo pomagali.

Sorodni izdelki

IZ NAŠEGA BLOGA

Dec
29
2022
Digitalizacija poslovanja z NFC čipi in čitalnikom SYRIS RD300-H1-G
Ko delamo digitalizacijo poslovanja, potrebujemo mehanizme za hitro identifikacijo predmetov ali oseb in to lahko naredimo z uporabo brezstične tehnologije RFID ali NFC. Brezstični čipi vsebujejo ID številko in nekaj spomina, čitalniki lahko preberejo identifikacijsko številko čipa ali vpis vsebine v spominu čipa in izvedejo določeno funkcijo.

Najbolj preprost način delovanja čitalnika je ta, da preberejo ID številko čipa in jo prikažejo na zaslonu računalnika ali druge naprave. Če ste v Excelovi tabeli, se bo ID številka čipa pojavila v določeni celici in po branju se bo pozicija samodejno prestavila na naslednjo celico. Tak način delovanja imenujemo simulacija tipkovnice ali Keyboard Emulator, obstajajo pa še drugi načini delovanja čitalnikov in so opisani v nadaljevanju.
Beri dalje
Okt
18
2022
Čitalniki in napotki za aktivacijo nove elektronske osebne izkaznice
Kot številni državljani, ki so po 28. marcu prejeli novo elektronsko osebno izkaznico, sem tudi sam pred kratkim prejel pismo z geslom za aktivacijo osebne izkaznice in preveril delovanje novega sistema. V nadaljevanju opisujem postopek aktivacije, kompatibilnost s čitalniki ter možnosti uporabe nove osebne izkaznice…
Beri dalje
Sep
15
2022
Formati branja ID kod RFID čipov in nasveti za pretvorbo
Za potrebe identifikacije oseb ali predmetov, zelo pogosto uporabljamo identifikacijske številke, ki so zapisane v RFID čipu. Te kode so shranjene v dvojiški oz. binarni obliki (BIN), torej v obliki enic in ničel. Ko čip preberemo, običajno vidimo na zaslonu desetiško (DEC) ali šestnajstiško (HEX) vrednost. Čitalniki lahko isti zapis interpretirajo na različne načine oziroma, ga pred prikazom na zaslonu še dodatno obdelajo, tako, da obrnejo zaporedje bitov ali bajtov ali obrnejo hkrati zaporedje bitov ter bajtov.  V tem članku razlagamo o tem kako si lahko pomagate, če se prikazana vrednost, ki jo poda čitalnik ne ujema s kodami, v sistemu ali tabeli, in podajamo razlago kako berejo ID kodo Mifare, NFC in 125kHz čitalniki.
Beri dalje
Avg
20
2022
Vse kar morate vedeti o NFC nalepkah
Vas zanima kaj so NFC nalepke, katere čipe lahko vsebujejo in zakaj se uporabljajo? Se sprašujete, če lahko kupite NFC nalepko in z njo plačujete v trgovini? Vas zanima, če jo lahko NFC nalepite na telefon, se jo da skopirati? Vse to smo povzeli v spodnjem članku...
Beri dalje

AAA
BONITETA

 

10+ LET
POSLOVANJA



1000 +
REDNIH STRANK

 

POMOČ IN
SVETOVANJE

 

100% VAREN
NAKUP

 
Naša spletna stran za boljše delovanje uporablja piškotke! Želite izvedeti več?
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?